W dniach 01-03 grudnia 2023 r. dr Ur­szu­la Bro­no­wic­ka­-­Miel­ni­czuk uczes­t­ni­czy­ła w szko­le­niu: "Moż­li­woś­ci edu­kac­ji XXI wie­ku - współ­czes­ne tech­no­lo­gie kształ­ce­nia w szko­le wyż­szej". Kurs zor­ga­ni­zo­wa­no w ra­mach za­da­nia Mo­duł Za­rzą­dza­nia w In­sty­tuc­jach Szkol­nic­t­wa Wyż­sze­go wpi­sa­ne­go w pro­jekt Zin­teg­ro­wa­ny Prog­ram Roz­wo­ju Uni­wer­sy­te­tu Przy­rod­ni­cze­go w Lub­li­nie.
29 listopada 2023 r. dr Monika Ró­żań­s­ka­-­Boczu­la wzię­ła u­dział w szko­le­niu: "Szko­le­nie z zak­re­su edu­kac­ji włą­cza­ją­cej dla przed­sta­wi­cie­li uczel­ni". W dniach 27-30 lis­to­pa­da 2023 r. dr hab. Woj­ciech Przys­tu­pa i dr hab. An­drzej Wiś­nic­ki uczes­t­ni­czy­li w szko­le­niu: „Szko­le­nia dla nau­czy­cie­li a­ka­de­mic­kich w zak­re­sie pro­ce­su kształ­ce­nia osób z nie­peł­nos­praw­noś­cia­mi ”. Szko­le­nia zos­ta­ły prze­pro­wa­dzo­ne w ra­mach pro­jek­tu "Dos­tęp­ny UPL" nr POWR. 03.05.00-00-A002/21. Pro­jekt jest reali­zo­wa­ny w zak­re­sie Prog­ra­mu Ope­ra­cyj­ne­go Wie­dza Edu­kac­ja Roz­wój współ­fi­nan­so­wa­ne­go ze środ­ków Eu­ro­pej­skie­go Fun­du­szu Spo­łecz­ne­go.