W dniu 17 lutego 2021 r. odbyło się webinarium pt. "Wspomaganie nauczania za pomocą różnych metod analizy danych".  W spotkaniu tym uczestniczyli: dr hab. Agnieszka Kubik-Komar,prof. uczelni, dr hab. Andrzej Bochniak, prof. uczelni, dr Elżbieta Kubera, dr Monika Różańska-Boczula, dr Urszula Bronowicka-Mielniczuk, prof. dr hab. Zofia Hanusz, dr Joanna Tarasińska.

W dniu 12 lutego 2021 r. odbyła się online XCIX Sesja Naukowa z Biometrii. Dr Zdzisław Otachel przedstawił referat pt.: Nowe  postępy w zakresie kilku ważnych nierówności w przestrzeniach unitarnych". W sesji również uczestniczyli: dr hab. Agnieszka Kubik-Komar, prof. uczelni, dr Szymon Ignaciuk, dr Elżbieta Kubera, dr Urszula Bronowicka-Mielniczuk,  dr Jacek Mielniczuk, dr Małgorzata Szczepanik, dr hab. Andrzej Kornacki, prof. uczelni, prof. dr hab. Zofia Hanusz, dr Joanna Tarasińska, dr Monika Różańska-Boczula.