W dniu 19 maja 2021 r. dr Kamila Klimek, dr Elżbieta Kubera oraz dr Monika Różańska-Boczula uczestniczyły w szkoleniu zorganizowanym przez Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie pt. "Komunikacja międzykulturowa i organizacja pacy w środowiskach wielokulturowych".

W dniu 12 maja 2021 r. odbyło się zorganizowane przez firmę Statstoft webinarium "Analiza regresji - na czym polega i kiedy warto ją zastosować". W webinarium udział wzięli dr Urszula Bronowicka-Mielniczuk, dr Jacek Mielniczuk, dr Kamila Klimek, dr Monika Różańska-Boczula, dr Elżbieta Kubera.

W dniu 5 maja 2021 r. dr Monika Różańska-Boczula uczestniczyła w IX Ogólnopolskim Webinarium pt. "Planowanie rozwoju zawodowego uczonych w czasach punktozy i innych zaraz", zorganizowanego przez Fundację Science Watch Polska. Spotkanie prowadził  dr. hab. Piotr Stec, prof. UO -  dyrektor Instytutu Nauk Prawnych Uniwersytetu Opolskiego.