W dniu 23 czerwca 2021 r. odbyła się online XXII Konferencja "Metody Ilościowe w Badaniach Ekonomicznych" zorganizowana przez Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W konferencji uczestniczyli: dr Monika Różańska-Boczula, dr Urszula Bronowicka-Mielniczuk oraz dr Jacek Mielniczuk.

W dniu 21 czerwca 2021 r. dr Monika Różańska-Boczula uczestniczyła w szkoleniu "Polska kultura organizacyjna". Szkolenie było zrealizowane w ramach projektu pt.: Instytucjonalne wsparcie UPL w obszarze umiędzynarodowienia poprzez niwelowanie barier komunikacyjnych w wielokulturowym środowisku akademickim "Let ME know YOU - Welcome to ULSL", finansowanego z Agencji Wymiany Akademickiej w ramach programu Welcome to Poland.