W dniach 5-16 lipca 2021 r. mgr Marta Orzechowska ze Szkoły Doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych Uniwersytetu w Białymstoku przebywała na stażu naukowym w naszej Katedrze. Celem stażu było przeprowadzenie i analiza pomiarów kalorymetrycznych oraz badanie optymalnych warunków (częstotliwości i natężenia) zmiennego pola magnetycznego. Opiekunem naukowym był dr hab. Arkadiusz Miaskowski, prof. uczelni.

W dniach 6-8 lipca 2021 r. dr Elżbieta Kubera uczestniczyła w szkoleniu pt. "Wykorzystanie multimediów w efektywnym prowadzeniu zajęć dydaktycznych". Szkolenie zostało zorganizowane w ramach projektu "Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.