W dniach 28.09.2020-01.10.2021 r. dr Urszula Bronowicka-Mielniczuk uczestniczyła w Kongresie GIS Przestrzeń OdNowa. Organizatorem konferencji była firma Esri Polska.

W dniach 27-28 IX 2021 r. odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. ”Rola inżynierii rolniczej i inżynierii środowiska w rozwoju rolnictwa zrównoważonego połączona z jubileuszem 50-lecia Wydziału Inżynierii Produkcji Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. W konferencji udział wzięli: prof. dr hab. Mirosława Wesołowska-Janczarek, prof. dr hab. Zofia Hanusz, dr hab. Agnieszka Kubik-Komar, prof. uczelni, dr hab. Andrzej Kornacki, prof. uczelni, dr hab. Wojciech Przystupa, prof. uczelni, dr hab. Andrzej Bochniak, prof. uczelni, dr hab. Arkadiusz Miaskowski, prof. uczelni, dr Elżbieta Kubera, dr Monika Różańska-Boczula, dr Kamila Klimek, dr Urszula Bronowicka-Mielniczuk, dr Jacek Mielniczuk, dr Zdzisław Otachel, dr Paweł Kluza, dr Magdalena Ćwiklińska, dr Małgorzata Szczepanik. Z okazji Jubileuszu Wydziału zostały wręczone medale: prof. dr hab. Zofia Hanusz otrzymała Medal Prezydenta Lublina, natomiast Medal Unii Lubelskiej przyznano dr hab. Agnieszce Kubik-Komar, prof. uczelni.