Zapraszamy studentów I roczników na kurs wyrównawczy z matematyki. Kurs jest kierowany do osób chcących poczuć się pewniej w naukach ścisłych. Kurs jest bezpłatny, prowadzony w formie stacjonarnej w wymiarze 30 godzin. W każdym tygodniu zaplanowanych jest pięć godzin zajęć (terminy popołudniowe). Cały kurs będzie trwał 6 tygodni. Rozpoczęcie po 21 listopada. Liczba miejsc jest ograniczona.

Prowadzący:  dr hab. Agnieszka Kubik-Komar, prof. uczelni, dr Jacek Mielniczuk, dr Zdzisław Otachel, dr Monika Różańska-Boczula.

Zapisy:

Pytania i wątpliwości proszę kierować na poniższe adresy mail: